fbpx
Oxybrazja – nawilżanie, złuszczanie, dotlenianie

Oxybrazja – nawilżanie, złuszczanie, dotlenianie

Co to jest oxybrazja? Aby się dowiedzieć, wystarczy rozłożyć na dwie części jej nazwę:
oxygen, czyli tlen oraz abrasio czyli zeskrobywanie.
Dzięki oxybrazji złuszczymy martwy naskórek, uzyskując efekt wygładzenia skóry, wyrównania jej kolorytu i struktury. Zrobimy to dokładnie i mocno, ale też bezpiecznie, „wypłukując” obumarły naskórek.
Dobry aparat do oxybrazji naskórek naprawdę złuszcza, a nie tylko powoduje jego „falowanie” pod wpływem podmuchu powietrza czy tlenu.
Oxybrazją poprawimy elastyczność, dotlenienie i nawilżenie skóry, wzmacniając jednocześnie efekty stosowania preparatów kosmetycznych. Zdecydowanie zmniejszymy efekt rogowacenia naskórka i spłycimy blizny potrądzikowe czy zmarszczki.
Obserwując, jak wielu Klientów ma problemy z łuszczycą, zdajemy sobie sprawę jak duży jest to problem. Wiemy, że choroby nie wyleczymy, ale na pewno możemy zlikwidować jej objawy.
Każda kosmetyczka ma świadomość jak trudno jest dobrać odpowiedni zabieg dla Klientki cierpiącej na trądzik różowaty, stan zapalny skóry czy trądzik młodzieńczy. Posiadając aparat do oxybrazji wiemy co mamy robić.
Wykorzystując tlen z butli likwidujemy środowisko bakterii beztlenowych, a więc główną przyczynę powstania trądziku młodzieńczego. Doskonale pomagamy przy zmniejszaniu stanów zapalnych skóry i stabilizacji pracy gruczołów łojowych.
W Salonie Milena dysponujemy aparatem z tlenem z butli renomowanej marki CRISS, dlatego jesteśmy pewni, że każdy zabieg spotka się z pełną satysfakcją.
W tabeli zestawiono cechy i obszary zastosowań aparatów kosmetycznych do złuszczania, które wykorzystują gazy do zabiegów.
Oxybrazję znajdziecie w zakładce „Zabiegi pielęgnacyjne”

Dodaj komentarz

Close Menu