fbpx

Zabiegi na ciało

Rozluźniona i elastyczna skóra, oczyszczona i pachnąca, mięśnie, ścięgna i wiązadła pozbawione zbędnych napięć, prawidłowe krążenie i brak bólu powodującego ograniczenia ruchu to efekt zabiegów pielęgnacyjnych, z których możesz skorzystać w naszym salonie. Zabiegi z wykorzystaniem bogatych w witaminy i flawanoidy maseczek i glinek, głęboka regeneracja i relaksujące aromaty owocowych i ziołowych kosmetyków to efekt pracy i wiedzy naszych Kosmetyczek, które sprawią, że Twoja skóra będzie gotowa na nadejście lata a Ty zechcesz pokazywać ją bez ograniczeń.

PEELING CIAŁA

Doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona i nawilżona.

ELEKROSTYMULACJA

Prąd, który leczy
Elektrostymulacja to forma elektroterapii, mająca na celu pobudzenie nerwów oraz mięśni. Przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała i mocuje w punktach motorycznych (miejscach wnikania nerwów do mięśnia) opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Jeden z najprzyjemniejszych i relaksujących zabiegów.
Jednak jego działanie odprężające to tylko przyjemny dodatek. Masaż limfatyczny pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając stan organizmu. W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi jak i funkcjonowania organów wewnętrznych. Masowana/drenowana skóra jest jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Celem drenażu jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym (dlatego jest tak ważny w leczeniu zapobieganiu cellulitu) - zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp. Masaże limfatyczne wykonuje się w serii.

KARBOKSYTERAPIA

Terapia medycznym dwutlenkiem węgla.
Podczas zabiegu karboksyterapii w warstwę środskórną lub podskórną wprowadza się dwutlenek węgla przy użyciu bardzo cienkiej igły. Gaz aplikowany podczas zabiegu rozchodzi się równomiernie w tkankach podskórnych rozszerzając naczynia krwionośne. Dzięki temu poprawia się ich dotlenienie i ukrwienie, a także zostają aktywowane procesy naprawcze oraz produkcja elastyny i kolagenu. Znajdujące się w skórze włókna kolagenowe stają się bardziej sprężyste, co przekłada się na poprawę wyglądu całej tkanki. Dzięki karboksyterapii możemy skutecznie walczyć z takimi mankamentami urody jak cellulit, rozstępy, głębokie blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektropolacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci krótkich impulsów, przy pomocy których wprowadzane do głębszych warstw skóry indywidualnie dobrane koktajle substancji aktywnych, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Wprowadzenie substancji aktywnych wgłąb skóry Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Podczas tradycyjnego nałożenia substancji aktywnych na skórę, tylko niewielki procent jest w stanie przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka. Aby zwiększyć ten proces, opracowano zabieg – mezoterapii mikroigłowej. Mikronakłuwanie umożliwia nam wprowadzenie substancji aktywnych wgłąb skóry właściwej. Dzięki takiej technice powodujemy kontrolowane pobudzenie naturalnych procesów, które wykorzystują zdolność organizmu do samoregeneracji, a co za tym idzie pobudzają komórki skóry do produkcji włókien kolagenowych oraz elastynowych. Jest to zabieg dzięki któremu w skuteczny sposób zwalczamy między innymi efekty starzenia się skóry takie jak: zmarszczki, brak jędrności, utrata owalu twarzy, przebarwienia czy odwodnienie.

DERMA ROLLER

Na zmarszczki i blizny
Zabieg Derma Rollerem (mikronakłuwanie skóry) to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odmładzanie. Derma Roller przeznaczony jest dla osób, które chcą wygładzić zmarszczki, poprawić kondycję skóry, zniwelować blizny po trądziku i sińce pod oczami. W wyniku zabiegów skóra odzyskuje jędrność i zdrowy kolor, a także staje się nawilżona i elastyczna. Zalecane jest również łączenie zabiegu Derma Roller z innymi zabiegami, takimi jak np. terapia światłem LED bezpośrednio po zabiegu. Zabieg ten przyśpiesza regenerację skóry i niweluje zaczerwienienia powstałe po zabiegu mikronakłuwania.

START & REWIND

Gładkie ciało, jędrna skóra, zgrabna sylwetka, ciało pozbawione cellulitu
Start & Rewind to zabieg, który łamie koncepcję klasycznej kosmetyki. Jest to system hydrodynamiczny, który gwarantuje efekt natychmiastowej redukcji już w 7h. Terapia łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych kosmetyków i technologii hydrodynamicznej. Spektakularne efekty gwarantuje unikalne połączenie bomby składników aktywnych, który przy pomocy zastosowania próżni oraz okluzji penetrują głębiej. Start & Rewind działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu Start & Rewind skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach. START & REWIND może być wykonywany również jednorazowo jako zabieg bankietowy tzw. “przed wielkim wyjściem”.

AROSHA

Skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry Dzięki specjalistycznej formule, jest to skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Kosmetyki zapewniają skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Podstawą zabiegów Arosha są różnego rodzaju preparaty kosmetyczne oraz specjalne bandaże. Bandaże Arosha to kluczowy element linii zabiegowej. Wykonane są delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują wgłąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie, gdy naszym problemem jest: utrata napięcia i elastyczności skóry, nadwaga, rozstępy, cellulit oraz gdy chcemy poprawić jakość skóry. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, stąd też zabieg może być przeprowadzany u osób z problemami naczyniowymi.

GUAM

Okład wyszczuplający i antycellulitowy
Okłady wyszczuplające GUAM to bardzo przyjemna, a zarazem bardzo skuteczna metoda walki z utratą jędrności ciała, cellulitem i tkanką tłuszczową. Rozgrzewające lub chłodzące koncentraty GUAM zawierają ekstrakty roślinne oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki, sole mineralne). Okład dobroczynnie zadziała na skórę ujędrniając ją, nawilżając, wygładzając i dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Efekty widoczne już po jednym zabiegu!!!
GUAM to błoto bogate w pierwiastki, minerały, proteiny i witaminy, będące świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki. Zabiegi GUAM należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Unikalna receptura koncentratu błotnego sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Close Menu