fbpx

Makijaż

Makijaż pozwala każdej kobiecie wyrazić samą siebie, podkreśla to, co najlepsze, a przy tym ukrywa mankamenty urody. Dobrze wykonany dodaje pewności siebie i pozwala cieszyć się swoim wyglądem przez cały dzień lub wieczór.

DZIENNY

Makijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków

WIECZOROWY

Makijaż wieczorowy jest równie ważny jak to, w co ubierzmy się na wyjątkową okazję. ma zwykle do wykonania misję specjalną - musi nie tylko podkreślać naszą naturalną urodę, specjalnie dobraną kreację, ale także wytrzymać w dobrym stanie parę dobrych godzin.

ŚLUBNY

Makijaż ślubny powinien być elegancki i trwały. Musi być dopasowany do urody, a także dobrze komponować się z całą stylizacją. Paleta barw dobrana odpowiednio do koloru włosów, oczu i cery, a także trwałe, dobrej jakości kosmetyki sprawią, że będziesz wyglądać nieskazitelnie przez całą noc.

MAKIJAŻ PERNAMENTNY

Makijaż permanentny jest rodzajem tatuażu, jednak do jego wykonania zamiast barwników chemicznych używa się tych powstałych na bazie ziół, a przede wszystkim wprowadza się go dużo płyciej. Jest niemal całkowicie bezpieczny i utrzymuje się na skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika. Aby zatrzymać efekt na dłużej musi być powtarzany. Więcej: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,107103,11783679,Makijaz_permanentny___czy_to_bezpieczne_.htmlMakijaż permanentny jest rodzajem tatuażu, jednak do jego wykonania zamiast barwników chemicznych używa się tych powstałych na bazie ziół, a przede wszystkim wprowadza się go dużo płyciej. Jest niemal całkowicie bezpieczny i utrzymuje się na skórze od 2 do 5 lat, w zależności od intensywności użytego barwnika. Aby zatrzymać efekt na dłużej musi być powtarzany.

Close Menu