fbpx

Depilacja

Depilacja jest jednym z tych zabiegów kosmetycznych, bez których nie wyobrażamy sobie swobodnego funkcjonowania. Pragniemy aby zabieg pozbywania się niechcianych włosków, był nie tylko skuteczny  i możliwie bezbolesny ale także aby efekty jego wykonania towarzyszyły nam jak najdłużej. Aby cieszyć się jej efektami, warto powierzyć wykonanie zabiegu wykwalifikowanej kosmetyczce a między zabiegami wykonywać peelingi, które zapobiegają wrastaniu się włosków, w szczególności u osób z mocnym owłosieniem. Często wykonywana depilacja powoduje ogólne osłabienie włosów w miejscach poddawanych zabiegom.

WOSK

Najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała
To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia, wywodząca się z czasów starożytnych. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni. Już po pierwszym zabiegu włoski odrastają wolniej, są bardziej miękkie i rzadsze. Depilacja woskiem jest szybka, dokładna i skuteczna., a efekty utrzymują się nawet 5 tygodni. Depilację woskiem można stosować na wszystkich częściach ciała, również na dużych powierzchniach. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia, które w większości niwelowane są dość szybko poprzez zastosowanie specjalistycznego kremu.

PASTA CUKROWA

Połączenie subtelnej słodyczy i skutecznej depilacji
Pasta cukrowa do depilacji pielęgnuje i peelinguje- wraz z każdym oderwaniem pasty zrywany zostaje martwy naskórek, pozostawiając skórę niezwykle gładką i delikatną.Depilacja pastą cukrową jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem metoda ta wyrywa włoski zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Redukuje to ryzyko wrastania oraz ogranicza powstawanie podrażnień. Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje 100% dokładności. Ból związany z depilacją ograniczony jest do minimum. Praktycznie brak jest przeciwwskazań, można ją stosować nawet w przypadku żylaków i cery naczyniowej.

Close Menu